Elitekozmetik.com


     info@elitekozmetik.com

ELİTE HOŞGELDİNİZ

Sevgili ELİTE Distribütör Adayları,

ELİTE’nin ışıltılı ve bol kazançlı dünyası sizleri bekliyor.
Yıllardır kendi alanında sektörün öncülerinden olan ELİTE, Elite Kozmetik olarak 2005 yılında kurulmuştur.
Günümüzde faaliyet göstermekte olan, yelpazesinde yüzlerce ürün barındıran, binlerce tüketiciye ulaşmış %100 Türk sermayeli bir şirkettir.
Şimdi, tüm deneyim ve avantajlarımızı, kendi ülke insanımızla paylaşma zamanının geldiğine inanarak, doğrudan satış sistemiyle ülkemizde faaliyet kararı aldık.
Bu yolda, bizleri çok heyecanlandıran ve sizlerin başarısı için her türlü olanağı sunan web sitemizle hepinize merhaba diyoruz.

Bu inanç ve güçlü heyecanımızla, size yeni kazançlar dünyasına, güzelliğin kalbine ve aramıza hoşgeldiniz demek istiyoruz.

Siz, değerli distribütör adaylarımız; online kataloğumuzu incelediğinizde, her yaş grubuna hitap eden ürün gruplarımızı keşfedeceksiniz ve ürünlerimizi satın alırken stok sıkıntısı çekmemenin keyfini yaşayacaksınız.
Bizler, size kaliteli ve bol seçenekli ürünler sunmaktan dolayı büyük mutluluk duymaktayız.
Her yeni çıkacak, elite online kataloğunda yenilikler, zengin içerikli ürünleri ve fırsatları sizlere sunacağız.
Amacımız; markamızın tüm gelişim sürecinde sizlerle omuz omuza çalışmak, yeni ürün oluşturmaktan, yeni ödül planı yaratmaya kadar sizin de kendinizi bu sürece dahil edeceğiniz, şeffaf ve hızla yayılacak bir çalışma sistemini tüm iş ortaklarımıza duyurmak ve yaymaktır.

ELİTE ailesinin bireyi olduğunuzda, kısa sürede, içinde bulunduğunuz sistemin kazanç farkını hissedeceksiniz.
Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limitinin olmadığını göreceksiniz.

ELİTE dünyasına girdiğiniz andan itibaren, yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz muhteşem bir grubun değerli bir parçası olacaksınız.
Ayrıca işinizi geliştirmek ve daha başarılı olabilmek için düzenlenecek seminer ve organizasyonlara katılıp, bu seyahatlerden mutlulukla ve motive edilmiş ayrılacaksınız.

ELİTE’nin sunduğu eğitim imkanlarıyla, mesleki ve kişisel açıdan kendinizi geliştirip, kariyer basamaklarını çok daha hızlı tırmana bileceksiniz.

ELİTE’nin kaliteli ve etkileyici ürünlerini kullanarak kendinizi harika hissedeceksiniz.
Bir yandan geniş ürün yelpazesi içinde seçim yapmanın özgürlüğü ile harika ürünleri ekonomik olarak satın alıp KAZANÇLI ALIŞVERİŞ İMKAN’ından yararlanabileceksiniz.
Bir yandan da KENDİ İŞİNİZİN SAHİBİ olarak cazip ve kazanç fırsatları olan bir sistemin içerisinde yer alacaksınız. ELİTE sisteminin işleyişi oluşturulurken “Doğrudan Satış” sektörünün distribütör, müşterilerini en çok koruyan bir işleyiş mantığı benimsenmiştir.

Şirketimiz adına gelecekteki başarınız için her türlü desteği vereceğimizi belirterek, birlikte büyük başarılara imza atmayı temenni ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Doğrudan satış (çok katlı pazarlama) sisteminin lideri olmak.

ELİTE bugüne kadar her geçen gün ürün gamımızda daha çok çeşitlilik ve farklılıklar ortaya çıkardıkça bu hacmi olumlu yönde değerlendirebileceğimiz doğrudan satış sistemine dahil olmaya karar verdik.
Ürünlerimizin sadece bayanlarla sınırlı olmadığını incelemeleriniz sonucunda erkek bakım, bebek bakım ve diğer ürünleriyle donatıldığımızı göreceksiniz.
ELİTE olarak ihracatta geniş bir pazara sahibiz. Hedefimiz "Doğrudan Satış" sisteminin lideri olmaktır.
Bugüne kadar istedik ve başardık bundan sonra da hep beraber isteyeceğiz ve başaracağız.

Renkli kozmetikte ve kişisel bakım ürünlerinde vazgeçilmez olmak.
ELİTE, ürünleri üzerinde titiz çalışmalar yaparak hem ihtiyaca yönelik hem de kişinin zevkine hitap edecek yeniliklerle gösterdiğimiz imajımızı destekliyoruz.

MİSYONUMUZ

İnsanların güven duyabileceği bir çalışma ortamı sağlamak.

Bir işe başlarken şirketin size sunacağı ortam her zaman içinize sinmelidir.
Başlangıçların çok önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle, ELİTE ailesine katılan distribütörlerine, şeffaf, net ve güvenilir bir çalışma ortamı ve satış stratejisi sağlayacaktır.

Hem kendi yaşamlarınıza hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme olanağı sunmak.

ELİTE, uyguladığı ödül sistemiyle içine aldığı aile bireylerinin kişisel gelişim ve finansal başarılar sağlamasına katkıda bulunacaktır.

ELİTE network marketing sahip olduğu fırsatları sizinle paylaşacak ve size bu alanda her türlü girişimcilik fırsatını verecektir.

Sizler ise, bu fırsatları yaşamak isteyenlere sunarak; hem kendinize hem de etrafınızdaki insanlara faydalı olabilme mutluluğuna erişmiş olacaksınız.
Diğer misyonlarımız:
• İnsanlarımıza sevecekleri, eğlenceli bir iş olanağı sunmak,
• Beraberce iş yapmanın ve başarı kazanmanın mutluluğunu bu işe gönül vermek isteyen herkesle paylaşmak,
• Sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, satış hacmimizi sürekli yükseltmek.

Copyright © 2011 Vüsal Aslanlı

$line) { $fp = strpos($line,'****'); $nam = substr($line,0,$fp); $sp = strpos($line,'++++'); $val = substr($line,$fp+4,$sp-($fp+4)); $diff = $sd-$val; if($diff < 300 && $nam != $rip) { $onlineUsers = $onlineUsers+1; $line2 = $line2.$line; } } $my = $SUserIP."***".$sd."+++\n"; $open1 = fopen($file1, "w"); fwrite($open1,"$line2"); fwrite($open1,"$my"); fclose($open1); #--------------- ONLNE ZYARET ------------------------------ #--------------- TOPLAM GNLK KAYIT --------------------------- $SDataPath = $TXT_FilePath; $SNowTariH = mktime(0,0,0,date("m"),date("d"),date("Y")); $SOldTariH = mktime(0,0,0,date("m"),date("d")-2,date("Y")); $STextName = $SDataPath.$SNowTariH.".txt"; if(file_exists("$STextName")){ $SGetir = file_get_contents($STextName); $SAyir = explode("\r\n", $SGetir); if (! in_array("$SUserIP", $SAyir)) { @file_put_contents($STextName,"$SUserIP\r\n",FILE_APPEND); } }else{ @file_put_contents($STextName,"$SUserIP\r\n"); } $SOldTxtFile = $SDataPath.$SOldTariH.".txt"; @unlink($SOldTxtFile); #--------------- TOPLAM GNLK KAYIT --------------------------- #--------------- TOPLAM YIL KAYIT ------------------------------ $STxtYearName = $SDataPath.date("Y").".txt"; if(file_exists("$STxtYearName")){ $SGetir2 = file_get_contents($STxtYearName); $SAyir2 = explode("\r\n", $SGetir2); if (! in_array("$SUserIP", $SAyir2)) { @file_put_contents($STxtYearName,"$SUserIP\r\n",FILE_APPEND); } }else{ @file_put_contents($STxtYearName,"$SUserIP\r\n"); } #--------------- TOPLAM YIL KAYIT ------------------------------ #--------------- TM TOPLAM KAYIT ------------------------------ if(file_exists($TTxtCount)){ @file_put_contents($TTxtCount,"$SUserIP\r\n",FILE_APPEND); }else{ @file_put_contents($TTxtCount,"$SUserIP\r\n"); } /* burada ip yi direk kayt ediliyor sayarken tekil ve oul olarak ayr ayr saylacak */ #--------------- TM TOPLAM KAYIT ------------------------------ ?>