Elitekozmetik.com


     info@elitekozmetik.com

NEDEN ELITE?

Herkes bir Elite distribütörü olabilir.
Elite iş fırsatı benzersizdir.
Elite distribütörü olmak her yaşam tarzı için uygundur.
İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin…
Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz.
Elite işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış.
Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.
Elite’ nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer ve güncel moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

KAZANÇ PLANI

DİSTRİBÜTÖR: Elite kayıt formunu doldurup şirket tarafından kaydı onaylanan kişi.
DİSTRİBÜTÖR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 50 TL’lik alışveriş yapanlar %5 prim grubuna girerler.
DİSTRİBÜTÖR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 100 TL’lik alışveriş yapanlar %8 prim grubuna girerler.
DİSTRİBÜTÖR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 400 TL’lik alışveriş yapanlar %11 prim grubuna girerler.
DİSTRİBÜTÖR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 800 TL’lik alışveriş yapanlar %14 prim grubuna girerler.
DİSTRİBÜTÖR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 1500 TL’lik alışveriş yapanlar %17 prim grubuna girerler.
LİDER: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 3000 TL’lik alışveriş yapanlar %20 prim grubuna girerler.
LİDER: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 5000 TL’lik alışveriş yapanlar %23 prim grubuna girerler.
LİDER:
1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 7500 TL’lik alışveriş yapanlar %26 prim grubuna girerler.
DİREKTÖR: 1 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile minimum 10000 TL’lik alışveriş yapanlar %29 prim grubuna girerler.

DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 10.000 TL’lik alışveriş yapanlar %29 prim grubuna girerler.
1. Nesilden % 3
2. Nesilden % 2
3. Nesilden % 1.5
4. Nesilden % 1 Direktörlük Primi alır.

ALTIN DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 10.000 TL’lik alışveriş yapanlar %29 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz iki koldan DİREKTÖR olması kaydı ile
1. Nesilden % 3,25
2. Nesilden % 2,25
3. Nesilden % 1,75
4. Nesilden % 1,2 Direktörlük Primi alır.

PLATİN DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 10.000 TL’lik alışveriş yapanlar %29 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz dört koldan DİREKTÖR olması kaydı ile
1. Nesilden % 4,25
2. Nesilden % 3,25
3. Nesilden % 2,25
4. Nesilden % 1,50 Direktörlük Primi Alır.

ZÜMRÜT DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 10.000 TL’lik alışveriş yapanlar %29 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz sekiz koldan DİREKTÖR olması kaydı ile
1. Nesilden % 5
2. Nesilden % 4
3. Nesilden % 3
4. Nesilden % 2 Direktörlük Primi alır.

ELMAS DİREKTÖR: 5 takvim ayı içerisinde kişisel ve/veya grubu ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 10.000 TL’lik alışveriş yapanlar %29 prim grubuna girerler. Bunlar dışında, direkt bağlı enaz 12 koldan DİREKTÖR olması kaydı ile
1. Nesilden % 6
2. Nesilden % 5
3. Nesilden % 4
4. Nesilden % 3 Direktörlük Primi alır

SİPARİŞ VERME

Hizmet merkezimizde www.elitekozmetik.com sitemiz üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

PRİM ÖDEME VE HESAPLAMA

Primler Pazarlama Planındaki pozisyonlara göre hesaplanmaktadır. Primler, sipariş sırasında Elite’de sahip olunan düzeye göre ödenmektedir. Alt ekibinden grup primi hak edilmesi için aktiflik şartı aranır. Aktiflik şartı Distirütörün kendi adına min. 50 TL’lik mal alımına eşittir.
Prim ödemesi için Distribütör’ün faturalarını zamanında ödemesi gerekmektir. Distribütör’ün günü geçmis borcu var ise o ay ki primi firmada saklı tutulup bir sonraki ay ödenir.
Prim ödemeleri, ürün satın alınmasını takip eden ayın 20 ’sinde Distribütör’ün banka hesabına yatırılacaktır. Örneğin; Ocak ayı için olan ödemeler 20 Şubat tarihinde yapılacaktır. 20. günün resmi tatil ve hafta sonu tatillerine denk gelmesi durumunda takip eden ilk is günü yapılacaktır.
Prim ödemeleriniz yapılırken tüm hesaplar KDV hariç rakam üzerinden gerçekleştirilir. Yapılacak prim ödemeleri adınıza gelir vergisi stopajı (%20) kesilerek yatırılacaktır.
Direktör ünvanı ile %29 seviyesi ve üzerinde olan Distribütörler için geçerli olan prim kuralı şöyledir. Alt grubunuzda kendi seviyenize ulaşan bir distribütör üzerinden performans primi kazanılmamaktadır. Bunun yerine direktörlük prim hakkınız aktif olur. Eğer alt grubunuzdaki distribütör seviyesinin üzerine çıkar iseniz performans primi kazanırsınız.
Direktörlük primi alabilmek için, lider ünvanında olmak ve direkt bağlı distribütörlerinizin toplam ekibiyle birlikte, 3500 TL fark cirosu aranır.
Prim ödemeleri; mal bedeli ödenmiş faturalar üzerinden hesaplanarak pazarlama planına göre ödenir. Direktör seviyesine ulaşan Distribütörlerinizin; mevcut Elite Distribütörlerinin aynı ürünleri içeren başka doğrudan satış firması ve/veya kurumlarına tavsiye etmeleri, isim bildirmeleri ve üye yapmaları yasaktır.

DOĞRUDAN SATIŞ NEDİR?

Doğrudan Satış, bir satıcının anlatması ve/veya göstererek tanıtması aracılığıyla bir tüketim malının veya hizmetinin tüketiciye evinde, bir tanıdığının evinde, işyerinde veya bir satış noktası olmayan bir başka yerde doğrudan satışının gerçekleşmesidir.

Neden bir tüketici doğrudan satış yoluyla alış veriş yapmayı tercih eder?
Günümüzde, zaman artık herkes için önemli bir değerdir.

Zamanın değerini bilen bilinçli bir tüketici alış verişini gercekleştirmek için doğrudan satışın kendisine sunduğu kolaylık ve özel servis imkanını kullanmayı tercih eder.
Doğrudan satış yoluyla tüketici, evinin ve kendisinin bir çok ihtiyacının istediği zaman istediği yerde, kendisine ürünlerin her türlü özelliği bire bir anlatılarak teslim edilmesini ve de bir sorunu olduğunda da aynı şekilde hizmet almasını garantiler.
Kolaylık, güvence ve kişiye özel hizmet, doğrudan satış yöntemiyle alış verişin tercih edilme nedenleridir.

Doğrudan satış sisteminin olmasının fayda ve amacı nedir?
Bu sistemde bireyin kendisi ürün alım satımdan kazandığı gibi başka bireyleri de bu sisteme dahil ederek onlarında ürün alım satımından prim elde ediyor olmasıdır.
Aynı zamanda distribütörün alt ekibindeki distribütörlerinin de yapacağı ürün alımlarındaki puanları tüm grubu etkiler prim hak ederler.

• PRİM SİSTEMİ DETAYLARI

Elite Fırsatı nedir?
Elite, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir elde edebilirsiniz:

Elite cosmetics

Sadece Elite kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli Distribütör fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz.

Şirketin sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile siz de ek gelir elde edebilirsiniz. Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz.

Elite Distribütörü olmanızın avantajları:
• Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm ve binlerce ürün çeşidi
• 7’den 70’e her kesime ve bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesi
• Eleman çalıştırmak, kira ödemek, depo açmak, yeni ürün geliştirmek vs. gibi maliyet taşımamak
• Elite Distribütörü olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da % 25 indirimli satın almak
• %100 yerli sermaye ürünlerin satışını yapar ve ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamak

2. Elite Satış Primi
Elite Distribütörü olarak size bağlı satış Distribütörleri oluşturabilirsiniz. Elite iş fırsatını tavsiye ederek tanıdıklarınızın da bu fırsat ile tanışmasına sebep olabilir ve çok daha büyük bir satış gelirinin kapısını aralamış olursunuz.
Size bağlı oluşturacağınız ekibinizle beraber artık bir ekip lideri olmaya ve ekibinizde her ay oluşan şatış cironuz üzerinden sürekli bir gelire kavuşmaya başlarsınız. Kendinize direkt bağlayacağınız Distribütörler ve Distribütörlerinizin de kendi altlarında yapacakları Distribütörler şeklinde aşağıya doğru sınırsız şekilde büyüyen bir ekibe kavuşursunuz. Bu ekibin hem kendi ihtiyaçları için yapacakları alışveriş hem de kişisel satışları ile oluşan tüm satış cironuzdan her ay satış primi kazanırsınız.

Aşağıdaki satış tablosu sayesinde kazancınızı hesaplayabilirsiniz. Tablodaki ciro değerlerine göre aylık priminiz belirlenir. Siz ve ekibinizin yaptığı toplam puan/ciroya göre tabloda hangi yüzdelik dilime geliyorsanız, o oranda satış primi hak edersiniz. Burada aşağıdan yukarıya doğru bir prim dağılım sistemi vardır.

Elite cosmetics

En tepedeki Distribütörler çok kazanır mantığı kesinlikle yoktur. Her Distribütöre emeği oranında kazandıran sistem, alt Distirübütör ile aradaki fark primini öder. Tablodaki en yüksek seviye 10.000 TL’dir. Elite’nin hedeflerinin ne kadar ulaşılabilir olduğunun ilk göstergesidir. Sonraki prim kademelerinde de hiçbir sınırlandırmanın olmadığını gördüğünüzde, ne kadar kolay ve kazançlı bir sistem olduğunu gözlemleyeceksiniz. Elite Distribütörü olarak altınızda sınırsız Distribütör oluşturabilir ve onlar da altlarında istedikleri kadar Distribütör oluşturabilirler. Bölge veya herhangi bir sınırlama yoktur..

Bu şekilde sürekli büyüyen bir ekibiniz ve geliriniz oluşacak ve yaptığınız satış cirosu oranında geliriniz artacaktır. Grup satış primini örnekle anlatacak olursak;

Elite cosmetics

Burada Siz kendinize bağlı Distribütörler olduğunu varsayalım. Bu Distribütörlerin altında oluşan satış ciroları ise örnekteki gibi olduğunda, Siz toplamda 10.000 TL ciro oluşturup %29 seviyesine gelmiş olursunuz. Elite Pazarlama Sisteminin temeli her çalışan Distribütöre yapmış olduğu satış hacmi oranında prim ödemesidir. Siz sponsor olarak da kendi seviyenizi ne kadar yukarı çıkarırsanız o kadar çok fark primi kazanırsınız. Bu şekilde aşağıdan yukarıya adaletli bir dağılım yapılmış olur.

Elite cosmetics

Şimdi oluşturduğunuz bu ciro için hak ettiğiniz primi hesaplayalım:
%5 Kolunuzdan %29 - %5 = %24 Prim hak eder, tüm cirosundan %24
%8 Kolunuzdan %29 - %8 = %21 Prim hak eder, tüm cirosundan %21
%11 Kolunuzdan %29 - %11 = %18 Prim hak eder, tüm cirosundan %18
%14 Kolunuzdan %29 - %14 = %15 Prim hak eder, tüm cirosundan %15
%17 Kolunuzdan %29 - %17 = %12 Prim hak eder, tüm cirosundan %12
%20 Kolunuzdan %29 - %20 = %9 Prim hak eder, tüm cirosundan %9
%23 Kolunuzdan %29 - %23 = %6 Prim hak eder, tüm cirosundan %6
%26 Kolunuzdan %29 - %26 = %3 Prim hak eder, tüm cirosundan %3

Ne kadar kolunuz varsa o oranda kazancınız artacaktır. Dolayısıyla sınırsız bir kazanç sistemi anlamına gelmektedir.
Size bağlı bu kolların seviyeleri yükseldiğinde sizin için Direktörlük primleri devreye girer. Esas amaç bu kollarınızın her birini %29 seviyesine ulaşmalarını sağlamaktır. Çünkü o zaman çok daha büyük kazanç imkanları devreye girecektir. Şimdi Elite Direktörlük Primini inceleyelim.

3.Direktörlük Primi
Elite Direktörü olmak bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalığı maddi ve manevi olarak hissedeceksiniz. Elite kariyer basamaklarının birincisi olan %29 Direktör adı verilen seviyeye ulaşmaktır.
Toplam satış cironuzu 10.000 TL yaptığınızda artık %29 Direktör seviyesine ulaşır ve alt ekibinizden alacağınız satış priminiz %29 yüzdeliğe göre hesaplanır.
Bundan sonraki hedefiniz ise size bağlı %29 seviyesine ulaşacak Lider Distribütörler çıkartmaktır. Direktörlük Primi için size bağlı direkt kolunuz dışında 3500TL fark cirosu şartı aranır.

Size bağlı her Distribütörünüzü bir üst seviyeye çıkması için motive eder ve bilgilendirirseniz, aylık kazancınız sürekli büyüyerek devam eder. Elite işinize vereceğiniz emek hiçbir zaman boşa gitmez.

Elite cosmetics

Size bağlı Liderlerinizin her ay yaptıkları satış cirosundan %3 ile %1 arasında Direktörlük primi adını verdiğimiz ek bir gelir elde edersiniz. Doğrudan Satış sistemi ile satış yapan firmaları ile Elite’nin en önemli farkı bu prim sisteminde dördünce derinliğe kadar ve yüksek oranda prim vermesidir.

Bu prim kazançlarına ilave olarak ayrıca;
1) Her Distribütör; bir veya üç Takvim ayı içerisinde ferdi olarak yaptıkları alış verişlerin toplamı üzerinden % 30 ‘u kadar ürün hediyesi mükafatı kazanır.
2) Her Distribütör; 4 Ay, 6 ay, 8 ay kesintisiz en az 200 TL olmak şartıyle, yalnızca ferdi olarak yaptıkları alış verişlerlerin toplamı üzerinden en az % 15’i kadar 1.ci maddedeki hediyelere ilave olarak ayrıca aktiflik hediyesi alırlar.
3) Şimdi bu kazanımları bir örnekle izah edelim.

Elite cosmetics

Ayrıca Direktörlük primi Lider seviyesine ulaşmadan Lider kollarınızdan size her ay düzenli Direktörlük primi ödemek esasına göre kurulmuştur. Ne kadar çok Lider kadronuz varsa o oranda geliriniz yükselerek artmaya devam edecektir. Bunu imece adını verebileceğimiz bir satış zinciri şeklinde tanımlayabiliriz.

Her Distribütörünüzü en kısa sürede Lider olarak yetiştirerek gelirinizi, ikiye katlayabilirsiniz, bu gelirinizi miras bırakabilirsiniz.

Şimdi, geleceğiniz için bir adım atın ve ekibinizi hemen kurmaya başlayın. Elite için vereceğiniz emek, hiçbir zaman boşa gitmeyecektir. Elde etmiş olduğunuz gelir kesinlikle süreklidir. Elite Sisteminde Liderlik kademelerine geldiğinizde değişen primlerin yerini ek Liderlik kazançları almaktadır. Kazandığınız bu prim size ömür boyu aktarılır. Bu kadarla da sınırlı değil... Gelirinizi varislerinize miras olarak da bırakabilirsiniz. Ekibinizdeki kişiler hiç satış yapmasalar, sadece kendi alışverişlerini indirimli bir şekilde Elite ürün kataloğundan yapsalar bile bu sizin için çok ciddi ve sürekli bir gelir anlamına gelmektedir.

Evet, artık sizde ELİTE ile kazanmaya ve kazandırmaya başlayabilirsiniz...

KAYIT VE ŞARTLAR

1. Elite Distribütörü Elite merkezden yazılı onay almadığı sürece başka network firmasında çalışamaz.
2. Elite Direktörlerinin Elite ile aynı ürün grupları satan firmalarla çalışması kesinlikle yasaktır.
3. Elite Distribütörlüğü Distribütörün 6 ay sipariş vermediği zaman sona erer
4. Elite Distribütörü toplu yada grup olarak istifa edip 6 ay beklese bile sponsor değişikliği yapılamaz
5. Elite Distribütörü devir işlemlerini Elite onayı ile sadece en yakın akrabalarına yapabilir distribütörlüğünü devreden kişi 6 ay geçtikten sonra yeni distribütörlük için başvurabilir
6. Elite Distribütörün vefatı durumunda distribütörlük kanuni mirasçılarına geçer.

Bu durumda Elite’ye 60 gün içinde yazılı olarak başvurulması gerekmektedir başvuru yapılmaması durumunda distribütörlük iptal olur.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nasıl Elite Distribütörü Olabilirim?
Web sitemizdeki başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.
Bilgilerinizi doldurduktan sonra kısa bir sürede Elite yetkilileri sizinle irtibata geçip kayıt işleminiz gerçekleşecektir. Diğer seçeneklerimiz ise info@elitekozmetik.com e-posta adresine bilgilerinizi gönderebilir veya (012) 370 35 48 – 570 42 98 numaralı telefondan bize ulaşabilir distribütör olmak için bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Kimler Elite Distribütörü Olabilir?
18 yaş ve üzeri olan herkes Distribütör olabilir.

Sipariş Teslim süresi nedir?
İnternet üzerinden saat: 14:00 e kadar verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. İnternet üzerinden kesilen, teslimat yeri olarak firma binamız seçilen siparişler 1 hafta içerisinde teslim alınmalıdır. Firma Binamıza gelerek buradan kestirilen siparişler gün içerinde teslim edilir.

İlk Kullanıcı Adı ve Şifremi Nasıl Alabilirim?
İlk Distribütör kayıtı gerçekleştiği zaman e-posta ve cep telefonunuza SMS ile distribütör kullanıcı adı ve şifreniz gönderilmektedir.

Parolamı Unuttum?
İnternet giriş şifrenizi unuttuysanız ana sayfadaki distributor giriş butonunun yanındaki "Parolanızı unuttuysanız tıklayınız" bölümünden e-posta adresinizi yazarak gerçekleştirebilirsiniz. Parolanız size e-posta olarak gönderilecektir.

Elite Distribütörü oldum %11 seviyesine ulaştım 125 TL açık hesabım aktif edildi fatura ödeme sürem kaç gündür ?
Fatura kesim tarihinden itibaren 10 gündür.

Elite Distribütörlüğüm hangi koşullarda sona erer?
Elite Distribütörü 6 ay sipariş vermez ise üyeliği otomatik olarak sistemden silinir.

Elite den Prim Kazandım Nasıl Alabilirim?
Kazanmış olduğunuz 30 TL ve altı primler hesabınıza avans olarak atılır. 30TL ve üzeri kazanmış olduğunuz primler her ayın 20 inde tarafımıza bildirmiş olduğunuz banka hesabınıza yatılır.

Elite Ürünleri Hayvanlar Üzerinde Test Yapılıyor mu? Elite ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Tüm Elite ürünleri deneyimli mühendisler, donanımlı laboratuvarlar ve hijyenik tesislerde üretilmektedir.

Elite Ürünlerinin Raf Ömrü Ne Kadardır?
Elite ürünlerinin raf ömrü 36 ay ( 3 yıl ) dır.

Elite Ürün Grupları Nelerdir?
- Renkli Kozmetik, Kişisel Bakım, Parfüm, Cilt Bakım kremleri,
- Ev tekstili, Elektrikli ev ve mutfak ürünleri,
- Kuaför sarf ürünleri

Ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylımıdır?
Elite ürünleri Sağlık Bakanlığı'nın vermiş olduğu üretim izin belgesine sahip bir kuruluştur. Tüm ürünlerimiz için Sağlık Bakanlığı nın onayı bulunmaktadır.

Distribütör için başvuruda bulundum, ne zaman sonuçlanır?
Distribütör adayları Genel Merkez'den şahsi olarak başvuru yaptıkları zaman gerekli evrakları tamamlamış ise distribütörlükleri hemen aktif olmaktadır. Distribütör adaylarımız internet üzerinden başvurdukları zaman gerekli evrakları tamamlamış ise üyelikleri ilk 24 saat içerisinde gerçekleştirilir.

Doğrudan Satış Yöntemi Nedir?
Ürünlerin distribütörler aracılığı ile üreticiden tüketiciye, herhangi bir aracı olmaksızın sunulmaktadır. Bu sistemde toptan ve parakende gibi kanallar ortadan kalkar. Tüketicinin ürünleri aracı maliyetleri olmaksızın ucuza almasını sağlar. Doğrudan satış yöntemini kullanarak sizlere büyük avantajlar sunmaktadır. Kataloğumuzu ve pazarlama tekniğimizi kullanarak müşterilerinize ihtiyaç yaratabilirsiniz.
Bütün ürünlerimiz garantilidir. Sürekli üretim ve sevkiyat yapıldığı için ürünler satılmadan önce aylarca dükkan raflarında beklemez. Müşterinin gelmesini beklemek yerine distribütörlerimiz aracılığı ile biz onlara ulaşırız. Müşterimiz kendi evinden alışveriş yapmanın rahatlığı ve kolaylığından faydalanır. Bu yöntemle distribütörlerimiz müşterilerine kaliteyi uygun fiyata alma fırsatı sunmuş olur.

Copyright © 2011 Vüsal Aslanlı

$line) { $fp = strpos($line,'****'); $nam = substr($line,0,$fp); $sp = strpos($line,'++++'); $val = substr($line,$fp+4,$sp-($fp+4)); $diff = $sd-$val; if($diff < 300 && $nam != $rip) { $onlineUsers = $onlineUsers+1; $line2 = $line2.$line; } } $my = $SUserIP."***".$sd."+++\n"; $open1 = fopen($file1, "w"); fwrite($open1,"$line2"); fwrite($open1,"$my"); fclose($open1); #--------------- ONLNE ZYARET ------------------------------ #--------------- TOPLAM GNLK KAYIT --------------------------- $SDataPath = $TXT_FilePath; $SNowTariH = mktime(0,0,0,date("m"),date("d"),date("Y")); $SOldTariH = mktime(0,0,0,date("m"),date("d")-2,date("Y")); $STextName = $SDataPath.$SNowTariH.".txt"; if(file_exists("$STextName")){ $SGetir = file_get_contents($STextName); $SAyir = explode("\r\n", $SGetir); if (! in_array("$SUserIP", $SAyir)) { @file_put_contents($STextName,"$SUserIP\r\n",FILE_APPEND); } }else{ @file_put_contents($STextName,"$SUserIP\r\n"); } $SOldTxtFile = $SDataPath.$SOldTariH.".txt"; @unlink($SOldTxtFile); #--------------- TOPLAM GNLK KAYIT --------------------------- #--------------- TOPLAM YIL KAYIT ------------------------------ $STxtYearName = $SDataPath.date("Y").".txt"; if(file_exists("$STxtYearName")){ $SGetir2 = file_get_contents($STxtYearName); $SAyir2 = explode("\r\n", $SGetir2); if (! in_array("$SUserIP", $SAyir2)) { @file_put_contents($STxtYearName,"$SUserIP\r\n",FILE_APPEND); } }else{ @file_put_contents($STxtYearName,"$SUserIP\r\n"); } #--------------- TOPLAM YIL KAYIT ------------------------------ #--------------- TM TOPLAM KAYIT ------------------------------ if(file_exists($TTxtCount)){ @file_put_contents($TTxtCount,"$SUserIP\r\n",FILE_APPEND); }else{ @file_put_contents($TTxtCount,"$SUserIP\r\n"); } /* burada ip yi direk kayt ediliyor sayarken tekil ve oul olarak ayr ayr saylacak */ #--------------- TM TOPLAM KAYIT ------------------------------ ?>